Zadnje tekme

Mladinci
Slatina - Tromejnik 12:1

Iztržili remi proti Rakičan-Tišini

Slatinski mladinci so v 10. krogu gostovali v Rakičanu pri ekipi Rakičan-Tišina. Slatinarji so povedli v 22. minuti, ko je zadel Žiga Zver. Naši so se dobro upirali domačinom, vendar jim je žal v 83. minuti vseeno uspelo izenačiti.

Read more...

Visoka zmaga proti Kemi

V 8. krogu 1. MNL MS so naši mladinci gostili ekipo Keme iz Puconec. Njihovo mrežo so zatresli kar 9 krat, svojo pa uspeli ohraniti nedotaknjeno. Za Slatino so zadeli Žiga Horvat v 2., Žiga Zver v 5., 50. in 87., Jure Ratnik v 12. in 25., Marcel Mulec v 35., Denis Štefanec v 47. in Mario Saletinger v 73. minuti.

Minimalni poraz proti Ljutomerju

Slatinski mladinci so v 3. krogu gostovali v Ljutomerju pri ekipi Avto Rajh Ljutomer. Zabeležili so minimalni poraz 1:0. Zadetek so prejeli v 15. minuti srečanja.

Mladinci do prvih točk v tej sezoni

Slatinski mladinci so v 4. krogu gostili v Radencih ekipo Goričanke iz Rogaševec. Zabeležili so zmago s 3:0. Za zmago sta zadela Marcel Mulec v 32. minuti in Žiga Zver v 71. in 86. minuti.

Mladinci s porazom štartali v sezono 18/19

V soboto, 1. 9. 2018, se je za naše mladince začela sezona 2018/19. Štartali so s porazom, saj so visoko izgubili proti vrstnikom iz Martjanec. Manjkalo je kar nekaj ključnih igralcev iz prve postove.