Zadnje tekme

Člani
NK Odranci - NK Slatina 3:2

Slatinari do zmage na domačem igrišču

V drugem krogu 1. MNL Murska Sobota so se Slatinari pomerili z gostujočo ekipo iz Cvena. Domači nogometaši prikazali solidno predstavo s katero so prišli do prvih treh točk v novi sezoni. Na ŠRC Slatina se je zbralo približno 130 gledalcev, večinoma domačih ljubiteljev okroglega usnja.

NK Radenska Slatina - ŠD Cven 4:2 (3:1)

1. Polčas
1' Slabo izbijanje domačega obrambnega igralca, storjen prekršek. Prosti strel za ŠD Cven z roba kazenskega prostora.
2' Prekršek Čolnika pri ustavljanju gostujočega prodora in prvi rumeni karton za domače.
3' Poskus gostov iz prostega strela in prečka rešuje domače.
4' Po globinski podaji Sečka, zavrnjena žoga Ficka in zadetek Lebarja. Domači vodijo 1:0
6' Prosti strel na 25m za domače, izvajalec Kaučič. Izbijaje obrambnih igralcev.
8' Napad Slatine po levi strani. Samostojni predor Lebarja in zadetek za povišanje vodstva na 2:0
10' Nevaren strel gostov preko gola. Nezbranost v domači obrambni liniji.
11' Brez dvignjene zastavice, nevaren poskus gostov, strel mimo desne vratnice.
16' Šteiner preizkusil svojo desnico iz 25m, zadetek je preprečil kot vratnice in prečke.
22' Prekršek Kavaša pri prodoru gostov po levem krilu in drugi rumeni karton za domače.
28' Lepa akcija Lebarja in Tušaka, kateremu pa je zmanjkalo moči za kvalitetnejši predložek pred gol.
31' Kavaš lepo preigral nasprotnika in prejel aplavz domačih navijačev.
36' Skrajšan kot za goste, odlično izbijanje domačih branilcev.
37' Nevaren predložek iz kota gostov. Izbijanje domačih branilcev.
38' Preigravanje gostujočega igralca, zmeda v domači obrambi. Znižanje rezultata na 2:1
44' Odlična podaja Kaučiča, Sečko sam pred golmanom in zadetek za 3:1
47' Po odličnem predložku Kavaša, Lebar s sicer lepim strelom vendar premalo natančen za nov zadetek domačih.

2. Polčas
46' Trener gostov je ob začetku polčasa opravil dve menjavi.
49' Strel gostov preko vrat domačih nogometašev.
50' Domači trener, Domjan se je odločil za prvo menjavo na tekmi, iz igre Čolnik v igro Zemljič.
53' Nevaren prodor in zaključek Sečka.
54' Odlična kreacija napada, zavrnjena žoga in strel Lebarja mimo desne vratnice.
55' Druga menjava pri domačih, iz igre Ficko v igro Zorko.
57' Podaja s peto Kaučiča do Zorka na desnem krilu, predložek Zorka in blokiran strel Šteinerja.
60' Po globinski podaji Sečka, Kaučič preigral obrambnega igralca in se znašel z golmanom 1 na 1. Močan strel Kaučiča, žoga je za malo zgrešila vrata.
62' Strel gostujoče ekipe in dobra obramba Sereca.
63' Sečko po preigravanju v kazenskem prostoru zaposlil Lebarja, ki pa je meril premalo natančno, strel prek vrat.
64' Izbita žoga gostov na rob domačega kazenskega prostora. Napaka v domači obrambi. Lahko delo za goste in znižanje rezultata na 3:2.
64' Trener gostov je opravil še dve menjavi v svoji ekipi.
65' Kaučič s predložkom našel Zorka, strel preko vrat.
69' Pritisk domače ekipe se stopnjuje, pletejo mrežo okrog kazenskega prostora gostov. Sečko strelja prek vrat.
71' Slabo posredovanje domače ekipe. Gosti sami pred vratarjem. Dobra obramba domačega vratarja, izbito žogo pred golovo črto izbija Zemljič.
73' Hiter protinapad Slatinarov. Lebar prodrl po levi strani, zavrnil žogo do Sečka, Sečko podal do Kaučiča. Kaučič strelja v vratarjev desni kot za povišanje vodstva na 4:2.
78' Poskus gostov, preigravanje v kazenskem prostoru. Zaključek, na mestu domači vratar Serec.
80' Strel gostov visoko čez domača vrata. Domači trener je opravil še eno menjavo, iz igre Lebar v igro Sterniša.
86' Trije zaporedni koti gostov. Brez prave nevarnosti za domače.
87' Igro zapušča Šteiner, namesto njega vstopa Kutoš.
94' Sodnik je zapiskal konec tekme.

NK Radenska-Slatina
Serec (G), Tušak, Budja M., Čolnik (Zemljič 46'), Kavaš, Ficko (Zorko 55'), Lovrec, Šteiner (Kutoš 87'), Lebar (Sterniša 80'), Kaučič (C), Sečko

ŠD Cven
Lešnik (G), Košič (Podgorelc 46'), Balažić, Potočnik, Pongračič, Stajnko (Mlinarič 64'), Tršovec (Smodiš 64'), Štarman (C), Kapun, Pavliček (Škrobar 46'), Pihler