Zadnje tekme

Člani
NK Odranci - NK Slatina 3:2

NK Dokležovje - NK Radenska Slatina 3:2 (2:1)

Člani so se v 1. krogu odpravili v Dokležovje. Že v začetku tekme so Slatinari pokazali željo po 3 točkah in korak proti temu so naredili, ko je v 3. minuti Štefan Kutoš zadel za vodstvo z 1:0. Naši so še naprej napadali in si ustvarjali lepe priložnosti za povišanje vodstva, vendar pa jim ni uspelo zadeti. Potem pa je prišlo v 28. minuti do napake v naši obrambi in Dokležovje so uspeli izenačiti. Nato pa še ponovna nezbranost v izdihljajih 1. polčasa, ko so Dokležovje spet uspeli zadeti za 2:1 po izvajanju kota. V 2. polčasu so v 55. minuti nasprotniki še povečali svoje vodstvo na 3:1. Potem so prevlado na igrišču prevzeli Slatinari, domačini pa so do redkih priložnosti prihajali le še iz kontra napadov. Obleganje nasprotnikovega gola se je obrestovalo v 79. minuti, ko je izzid znižal Rok Šteiner. Za kaj več pa žal ni bilo več dovolj časa.

Strelca: Kutoš 3'; Šteiner 79'

Postava: Serec, Kavaš, Sterniša (Zemljič 80'), Dokl, Tušak, Šteiner, Lovrec, Kaučič (C), Sečko (Zorko 57'), Lebar (Klemenčič 46'), Kutoš (Ficko 46')