Zadnje tekme

Mladinci
Slatina - Tromejnik 12:1

Slatinarji niso dopustili presenečenja

V soboto, 3. 11. 2018, so v Radencih na ŠRC Slatina gostovali igralci NK Dobrovnika. V prvem polčasu nismo videli zadetka kljub številnim priložnostim na strani Slatinarjev. V začetku drugega polčasa pa je sledil hladen tuš za domačine. Po izvedbi kota je naša obramba slabo posredovala in gostje so uspeli povesti z 1:0. Vendar pa je Slatinarje zadetek prepudil in le 6 minut kasnej je Žan Kavaš uspel izid poravnati z natančnim strelom nad glavo gostujočega vratarja iz prostega strela. V 76. minuti je Dominik Penhofer natančno meril z roba kazenskega prostora. Žoga je prečkala črto tik vratnici, tako da gostujočiu vratar ni moral preprečiti vodstva z 2:1. V izdihljajih tekme se je najbolje znašel v kazenskem prostoru Denis Kolarič, ki je postavil končni rezultat tekme 3:1.

Read more...

Ajlec in Frčko za zmago proti vodilnim

V soboto, 20. 10. 2018, je bil v Radencih odigran derbi med prvo in drugouvrščeno ekipo. Slatinarji so derbi začeli zelo nezbrano, saj bi igralci Čarde že v uvodnih minutah lahko povedli. Vendar pa je bil domači vratar Uroš Hozjan dovolj zbran, da je preprečil uvodne nalete gostov. Slatinarji so hitro prebrodili krizne minute in v 35. minuti po prodoru Frčka in prekrškom nad njim v kazenskem prostoru, je enajstmetrovko zanesljivo izvedel Nejc Ajlec. V drugem polčasu je v 60. minuti na 2:0 z glavo povišal Danijel Frčko. V 68. minuti je zaradi rdečega kartona moral igrišče zapustiti Alen Lebar, zato so bili naši primorani strniti vrste v obrambi in igrati le še na protinapade.

Minimalna zmaga proti Bistrici

V soboto, 6. 10. 2018, so Slatinarji gostili ekipo Bistrice in uspeli zmagati z minimalnim rezultatom. Igralci Bistrice so nudili dostojen odpor Slatinarjem in šele v 81. minuti je Daniel Frčko uspel zadeti za minimalno zmago z 1:0.

Ajlec zadel za zmago v Rakičanu

V nedeljo, 14. 10. 2018, so slatinski člani že dopoldan gostovali v Rakičanu. Tekma med drugo in tretje uvrščeno ekipo je večinoma potekala med obema kazenskima prostoroma, saj si niti ena ekipa ni uspela pripraviti kakšne izrazitejše priložnosti. V sredini drugega polčasa so Slatinarji uspeli zadeti prek Žana Kavaša, vendar pa je sodnik dosodil nedovoljeni položaj. V 79. minuti pa je našim le uspelo doseči zmagoviti zadetek. Po natančnem predložku se je najbolje znašel Nejc Ajlec in z glavo premagal domačega vratarja.

Delitev točk v Križevcih

V nedeljo, 30. 9. 2018, so slatinski člani gostovali v Križevcih na Goričkemu. Po zaostanku z 1:0 v 11. minuti, so Slatinarji izenačili po zadetku Danijela Frčka v 36. minuti in povedli v 71. minuti, ko je zadel Blaž Govedič. Domačini so le 4. minute kasnej izenačili na 2:2. Za ponovno vodstvo je v 80. minuti spet zadel Danijel Frčko. Zmago Slatinarjev so v sodnikovem podaljšku preprečili križevski igralci, ko jim je v zadnjem trenutku zadeli iz prostega strela za končnih 3:3.