Termini treningov  

 
 Pon, Tor, Čet ob 17.00

 
 Pon, Sre, Pet ob 16.00


 Tor, Sre, Pet ob 16.00


 Tor, Sre, Pet ob 17.30


 Pon, Sre, Pet ob 18.00

   

Naslednje tekme  

U7
Sreda, 19.9., Radgona, 16.00
Turnir

U13
Četrtek, 20.9., Radenci, 16.00
Slatina - Beltinci Ižakovci

U11
Sobota, 22.9., Radenci, 10.00
Turnir

Mladinci
Sobota, 22.9., Radenci, 13.00
Slatina - Goričanka

Člani
Sobota, 22.9., Radenci, 16.00
Slatina - Bogojina

   

Zadnje tekme  

U13
Gančani - Slatina 1:0

Mladinci
Ljutomer - Slatina 1:0

Člani
Dobrovnik - Slatina 1:2

   

1. prijateljski turnir "Radenci open 2018"

V soboto, 16.6.2018, je na ŠRC Slatina potekal 1. prijateljski turnir "Radenci Open 2018" za selekcijo U12. Sodelovalo je 6 povabljenih ekip in sicer FK Crvena zvezda, NK Maribor, NK Olimpija, NK Bravo Ljubljana, GAK in kombinirana ekipa NK Radenska Slatina/Mura. Številna publika na tribunah si je lahko ogledala prave nogometne mojstrovine bodočih nogometnih zvezdnikov. Turnir je potekal v prijateljskem vzdušju, zato rezultatov nismo beležili. Pomembno je bilo samo druženje in tkanje novih prijateljskih vezi. Na koncu so vsi bili zmagovalci ter iz rok organizatorja prejeli medalje.

Turnir je potekal po naslednjem vrstnem redu:

8:50 Otvoritev turnirja
9:00 FK Crvena Zvezda – NK Radenska Slatina/Mura
9:35 NK Maribor – Grazer AK
10:10 NK Olimpija – NK Bravo
10:45 NK Maribor – FK Crvena Zvezda
11:20 NK Bravo – NK Radenska Slatina/Mura
11:55 NK Olimpija – Grazer AK
12:30 Kosilo
14:00 FK Crvena Zvezda – NK Bravo
14:35 NK Olimpija – NK Maribor
15:10 NK Radenska Slatina/Mura – Grazer AK
15:45 FK Crvena Zvezda – NK Olimpija
16:20 NK Bravo – Grazer AK
16:55 NK Maribor – NK Radenska Slatina/Mura
17:30 FK Crvena Zvezda – Grazer AK
18:05 NK Olimpija – NK Radenska Slatina/Mura
18:40 NK Maribor – NK Bravo
19:20 Zaključek turnirja in podelitev medalj


FK Crvena Zvezda
Igrali so: Danjel Stjepić, Marko Živković, Ilija Kostić, Petar Kraljević, Andrej Popović, Radovan Anušić, Aleksa Adamović, Alek Ramaijani, Stefan Gudelj, Stefan Kerić, LukaĐorđević, David Đurić, Ognjen Nikolić, Ognjen Milenović, Nikola Rančić, Veljko Simović, Matija Ašković, Nikola Čudić, Marko Milić (trener), Nevena Ćosić (Zdravnica)


NK Maribor
Igrali so: Vito Vuksanovič, Filip Petič, Luka Schaubach, Nik Voglar, Mark Kramberger, Miran Ferk, Luka Tian Škrlec, Matej Velkner, Nik Grajf, Vito Koren, Kimi Lavrenčič, Alex Furjan, Matej Cener, Jakob Zemljič, Anej Roman Leljak, Anej Gomboc, Nejc Kop, Anej Zupan Nino Kramberger


NK Olimpija
Igrali so: Val Čepin, Jan Cedilnik, Mihael Avrić, Leo Jusič, Leo Rimac, Lev Bohinc, Maks Vrhovec, Elmin Šljivar, Nal Bizjak, Zara Kramžar, Edi Midean, Tarik Bajrović, Adriano Rizvić, Nejc Drenik


NK Bravo Ljubljana
Igrali so: Jaka Tai Gubenšek, Anes Ljubljankić, Tijan Lakić, Andraž Jančič, Aleksandar Slijepčević, Anej Skukan, Matevž Parte, Sead Husić, Val Velkavrh, Kobi Bajc, Matic Nadič, Matic Dečman, Tarik Hasanić, Ervin Rekić, Samo Borzatta, Matej Škrbec (trener), Jurij Hostnik (pomočnik trenerja)


Grazer AK (GAK)
Igrali so: Cristoph Wiener - Pucher, Samuel Sokoup, Amar Fajić, Artur Paul Wlattnig, Veron Buga, Sebastian Pirker, Leon Pliso, Florian Wohlmother, Edis Hadrović, Sebastian Jost, Tobias Jurak, Robert Tache, Brandon Muratović, Nico Forobosko, Philip Kager (trener)


NK Radenska Slatina/Mura
Igrali so: Domen Mulec, Žiga Berden, Nejc Fifolt, Patrik Pintarič, Marko Kos Leonard, Tian Grah, Tjaš Ploj, Gal Lipič Stanek, Nik Marič, Maj Cehtl, Leon Ploj, Jakob Virag, Vid Štefanec, Domen Donko, Niko Kasalo, Gašper Lebar, Nejc Slokan, Marck Ropoša, Aljaž Lukač, Jan Rajh, Denis Ilješ (trener), Tadej Vogrinec (trener)

NK Radenska Slatina se zahvaljujemo vsem ekipam, staršem, navijačem, obiskovalcem in vsem drugim, ki so kakorkoli pripomogli k uspešni izvedi 1. prijateljskega turnirja "Radenci Open 2018". Se vidimo spet prihodnje leto.

Nimaš pravic, registriraj se

   

Himna NK Radenska-Slatina  

   

Lestvica - člani  

1. Rakičan 10
2. Čarda Martjanci 10
3. Bogojina  7
4. Goričanka 6
5. Radenska Slatina 6
6. Dobrovnik 4
7. Križevci 3
8. Bistrica 0
   

Lestvica - mladinci  

7. Križevci 3
8. Goričanka 3
9. Grad 3
10. Radenska Slatina 0
11. Kema Puconci 0
12. Tromejnik 0
   

Pridružite se nam  

   

Sponzorji  

   
© NK Slatina