Zadnje tekme

Člani
NK Odranci - NK Slatina 3:2

U7 osvojili 3. mesto na turnirju NŠ NK Čarda

V soboto, 30. januarja 2016 je od 7:30 ure naprej v telovadnici Ekonomske šole Murska Sobota potekal mednarodni dvoranski nogometni turnir v organizaciji NŠ NK Čarda. Na turnirju je nastopilo 10 ekip. Naši najmlajši so na turnirju osvojili odlično 3. mesto.

Žreb jih je uvrstil v skupino A skupaj z ekipami NŠ NK Čarda1, NK Veržej, NK Ižakovci in NŠ Međimurje Čakovec, kjer so osvojili 2. mesto. v polfinalu so bili njihov nasprotnik Lokomotiva Zagreb, ki so osvojili 1. mesto v B skupini. Zagrebčani so bili boljši in tako so se naši dečki v malem finalu pomerili z ekipo Rakičana za 3. mesto in zmagali.

Bronasti iz turnirja NŠ NK Čarda so postali (glej sliko):

stojijo: Jaka Zamuda, Alen Balažic, Izidor Klemenčič (vodja nogometne šole), Žiga Vrzel, Jan Fras, Mitja Senčar (trener)
čepijo: Mai Hakl, Amadej Filipčič, Voranc Novak, Anej Vertačnik