Naslednje tekme  

U15
Torek, 15.10., Radenci, 16.00
Slatina - Čarda

U13
Četrtek, 17.10., Murska Sobota, 18.30
Mura 2 - Slatina

U9
Sobota, 19.10. Puconci, 11.00
Turnir

Člani
Sobota, 19.10., Radenci, 15.0
Slatina - Hotiza

   

Zadnje tekme  

U13
Slatina - Križevci 10:0

U15
Bakovci - Slatina 0:1

Člani
Slatina - Dolga vas 3:2

   

Misija Dunaj uspela

"Špartanci" U10 so na kvalifikacijskem turnirju v Neulengbachu osvojili odlično 3. mesto in si priigrali mesto na finalnem turnirju, ki bo potekal med 14. in 16. junijem na Dunaju. Fantje so prikazali odlično igro, kar potrdi tudi dejstvo, da niso izgubili niti ene tekme po rednem delu (v polfinalu so nesrečno izpadli po streljanju penalov). Kljub temu so hitro strnili svoje vrste in v tekmi za 3. mesto premagali odlično madžarsko ekipo Siófoki Bányász SE.

S to uvrstitvijo so si priigrali nastop na finalnem turnirju, kjer bodo nastopile svetovno znane ekipe kot so Liverpool, Juventus, Atletico Madrid, Benfica, Crvena Zvezda in še mnoge druge. Čestitke celotni ekipi za super dosežek in pa staršem za odlično navijanje.

Igrali so: Mai Hakl, Jan Fras, Gal Vršič, Anej Vertačnik, Jan Kolar, Amadej Filipčič, Jaka Zamuda, Alen Balažic, Jan Mulec, Svit Delak

Trener: Mitja Senčar

Pomočnika: Izidor in Tai Klemenčič

   

Himna NK Radenska-Slatina  

   

Lestvica - člani  

POMURSKA NOGOMETNA LIGA
7. ŠD NK Križevci 12
8. Radenska Slatina 12
9. Rakičan

9

10. Goričanka 7
11. Čarda Martjanci 7
12. ŠD Bogojina 7
13. Olimpija Dolga Vas 6
14. Črenšovci 5
   

Lestvica - U15  

        U15 - STAREJŠI DEČKI       
1. Rakičan 15
2. Mura 12
3. Serdica-Goričanka 9
4. Kema Puconci 7
5. Ljutomer 6
6. Čarda Martjanci 6
7. Radenska Slatina 6
8. ŠNK Bakovci 4
9. ŠD NK Križevci 3
10. ŠNK Radgona 0
   

Lestvica - U13  

        U13 B - MLAJŠI DEČKI       
1. Radenska Slatina 13
2. Mura 2 13
3. Tromejnik 11
4. Kema Puconci 9
5. Apače 6
6. Goričanka-Serdica 3
7. ŠNK Radgona 3
8. ŠD NK Križevci 0
   

Pridružite se nam  

   

Sponzorji  

   
© NK Slatina

counters-free.net