Naslednje tekme

Zadnje tekme

Misija Dunaj uspela

"Špartanci" U10 so na kvalifikacijskem turnirju v Neulengbachu osvojili odlično 3. mesto in si priigrali mesto na finalnem turnirju, ki bo potekal med 14. in 16. junijem na Dunaju. Fantje so prikazali odlično igro, kar potrdi tudi dejstvo, da niso izgubili niti ene tekme po rednem delu (v polfinalu so nesrečno izpadli po streljanju penalov). Kljub temu so hitro strnili svoje vrste in v tekmi za 3. mesto premagali odlično madžarsko ekipo Siófoki Bányász SE.

S to uvrstitvijo so si priigrali nastop na finalnem turnirju, kjer bodo nastopile svetovno znane ekipe kot so Liverpool, Juventus, Atletico Madrid, Benfica, Crvena Zvezda in še mnoge druge. Čestitke celotni ekipi za super dosežek in pa staršem za odlično navijanje.

Igrali so: Mai Hakl, Jan Fras, Gal Vršič, Anej Vertačnik, Jan Kolar, Amadej Filipčič, Jaka Zamuda, Alen Balažic, Jan Mulec, Svit Delak

Trener: Mitja Senčar

Pomočnika: Izidor in Tai Klemenčič