Rakičan - Slatina 12:0

Člani
Slatina - Rakičan 2:1

U11 vstopili v novo sezono

Mešana selekcija U10 in U11 je danes v Radencih odigrala prvi turnir v tej sezoni. Na turnirju so nastopile ekipe NK Roma, ŠNK Radgona in NK Apače. Slatinarji so dvakrat zmagali in enkrat izgubili.

Read more...

Selekcija U11 zmagovalno vstopa v novo sezono

"Špartanci" so na turnirju v Staršah osvojili odlično 1. mesto. Fantje so prvič nastopili na turnirju, kjer se je igralo na večjem igrišču po sistemu 9 na 9. Prikazali so lepo igro in z veseljem lahko pričakujemo ligaški del tekmovanja, ki se začne ta četrtek.

Odličen zaključek ligaškega dela tekmovanja za selekcijo U10

Fantje so na zadnjem turnirju visoko premagali nasprotnike iz Ižakovec in minimalno izgubili proti leto starejšim igralcem Mure. Selekcija U10 je v letošnji sezoni igrala v tekmovanju U11. Fantje so se skozi celotno sezono odlično kosali z leto starejšimi nasprotniki in nas navduševali z odlično igro.

Misija Dunaj uspela

"Špartanci" U10 so na kvalifikacijskem turnirju v Neulengbachu osvojili odlično 3. mesto in si priigrali mesto na finalnem turnirju, ki bo potekal med 14. in 16. junijem na Dunaju. Fantje so prikazali odlično igro, kar potrdi tudi dejstvo, da niso izgubili niti ene tekme po rednem delu (v polfinalu so nesrečno izpadli po streljanju penalov). Kljub temu so hitro strnili svoje vrste in v tekmi za 3. mesto premagali odlično madžarsko ekipo Siófoki Bányász SE.

U10 zmagovito na 1. spomladanskem turnirju

Ligaški turnirji se nadaljujejo tudi za mlajše selekcije. Na prvi ligaški turnir v spomladanskem delu se je selekcija U10 odpravila v Križevce. "Špartanci" so se pomerili z ekipami Tromejnika, Radgone in Križevec, ter zabeležili tri zmage. Čestitke ekipi za odlično igro.

Selekcija U10 na turnirju Umag Trophy 2019

Odlične predstave "Špartancev" v Umagu. Selekcija U10 se je prejšnji vikend mudila na mednarodnem turnirju v Umagu. Fantje so prikazali odličen nogomet in zagotovo pokazali eno najlepših iger na turnirju.

Selekcija U13 na turnirju Umag Trophy 2019

Selekcija U13 se je prejšnji vikend mudila na mednarodnem turnirju v Umagu. Na turnirju je z našimi igralci zaigralo tudi pet igralcev iz NK Veržeja, ki so se z veseljem odzvali povabilu. Fantje so tam preživeli celoten vikend, skupaj so odigrali kar osem tekem.