Termini treningov  

 
 Pon, Tor, Čet ob 17.00

 
 Pon, Sre, Pet ob 16.00


 Tor, Sre, Pet ob 16.00


 Tor, Sre, Pet ob 17.30


 Pon, Sre, Pet ob 18.00

   

Naslednje tekme  

U7
Sreda, 19.9., Radgona, 16.00
Turnir

U13
Četrtek, 20.9., Radenci, 16.00
Slatina - Beltinci Ižakovci

U11
Sobota, 22.9., Radenci, 10.00
Turnir

Mladinci
Sobota, 22.9., Radenci, 13.00
Slatina - Goričanka

Člani
Sobota, 22.9., Radenci, 16.00
Slatina - Bogojina

   

Zadnje tekme  

U13
Gančani - Slatina 1:0

Mladinci
Ljutomer - Slatina 1:0

Člani
Dobrovnik - Slatina 1:2

   

V 2. počasu strli odpor Bakovcev

V soboto, 2.9.2017, je bil na ŠRC Slatina odigran 3. krog I. MNL MS za mladince. V goste so prišli ŠNK Bakovci, ki so se v 1. polčasu dostojno upirali Slatinarjem. V 2. polčasu pa so Slatinarji prestavili v višjo brzino in uspeli 4 krat zadeti. 3 krat je bil uspešen Mario Saletinger, 1 krat pa je zadel še Žiga Zver.

3. krog Radenci, ŠRC Slatina 2.9.2017 ob 14:00 uri
  

4:0

 

NK Slatina

ŠNK Bakovci

   Sašo Zupančič (K, V)    Žan Smodiš (V)
  Urban Ploj    Samo Balažic
   Žiga Horvat    Rok Kovačič
   Mario Saletinger    Luka Marič
   Tilen Ivanič    Rene Ferbežar
   Denis Štefanec    Danijel Gomboši
   Marko Muršič    Uroš Perkič (K)
   Žiga Zver    Žiga Smodiš
   Tomaž Trajbarič    Blaž Vereš
   Rok Knuplež    Domen Kovačič
   Marcel Mulec    Jan Marič
       
Rezervni igralci
   Aljoša Mlinarič   Žiga Horvat
   Tilen Vodička    Žan Perkič
   Lan Slemenšek    Anej Topič
   Gaj Kajdič    
   Uroš Bojanič    
   Mario Škrlec    
   Jaka Horvat    
       
Zadetki

 Mario Saletinger 1:0  58. minuta

 Mario Saletinger 2:0  71. minuta

 Mario Saletinger 3:0  88. minuta

 Žiga Zver 4:0  89. minuta
       
Dogodki

 25. minuta  Rok Knuplež

Menjava  55. minuta  Bojanič / Muršič
Menjava  59. minuta  Škrlec / Ploj
  Menjava  59. minuta  Horvat / Smodiš
  Menjava  63. minuta  Perkič Ž. / Marič
Menjava  72. minuta  Horvat / Mulec
Menjava  72. minuta  Topič / Kovačič
Menjava  88. minuta  Slemenšek / Štefanec
   

Himna NK Radenska-Slatina  

   

Lestvica - člani  

1. Rakičan 10
2. Čarda Martjanci 10
3. Bogojina  7
4. Goričanka 6
5. Radenska Slatina 6
6. Dobrovnik 4
7. Križevci 3
8. Bistrica 0
   

Lestvica - mladinci  

7. Križevci 3
8. Goričanka 3
9. Grad 3
10. Radenska Slatina 0
11. Kema Puconci 0
12. Tromejnik 0
   

Pridružite se nam  

   

Sponzorji  

   
© NK Slatina