NK Slatina - ŠNK Radgona 1:4

Člani
NK Slatina - NK Dobrovnik 2:4

Sosedski derbi pripadel Radgoni

V 20. krogu 1. MNL MS so naši mladinci na ŠRC Slatina gostili sosedski derbi. Slavili so žal gostje iz Gornje Radgone, ki so že ob polčasu vodili z dvema zadetkoma, v drugem pa so dodali še dva. Poraz je v 81. minuti ublažil Tilen Ivanič, ki je znižal rezultat na 1:4.

Read more...

Doma remizirali s ŠD Bogojino

V 16. krogu 1. MNL MS so naši mladinci na ŠRC Slatina gostili ekipo ŠD Bogojine. Slatinarji so prešli v vodstvo z 1:0 v 13. minuti, ko je natančno meril Jure Ratnik. Bogojini je uspelo izenačiti. Jure Ratnik je Slatino ponovno popeljal v vodstvo v 43. minuti. Polčas se je končal z rezultatom 2:1 za naše. V 3. minuti drugega polčasa so naši povedli že s 3:1, ko je zadel Marcel Mulec. Gostje so v 58. minuti rezultat znižali, v 73. pa še izenačili na 3:3, kar je bil tudi končni rezultat.

Z gostovanja s tremi točkami

Slatinski mladinci so v 15. krogu gostovali v Rogaševcih pri ekipi Goričanke in zabeležili zmago z 2:0. Slatinarji so povedli v 6. minuti, ko je zadel Jure Ratnik, končni rezultat je v 89. minuti postavil Aljoša Mlinarič.

Iztržili remi proti Rakičan-Tišini

Slatinski mladinci so v 10. krogu gostovali v Rakičanu pri ekipi Rakičan-Tišina. Slatinarji so povedli v 22. minuti, ko je zadel Žiga Zver. Naši so se dobro upirali domačinom, vendar jim je žal v 83. minuti vseeno uspelo izenačiti.

Visoka zmaga proti Kemi

V 8. krogu 1. MNL MS so naši mladinci gostili ekipo Keme iz Puconec. Njihovo mrežo so zatresli kar 9 krat, svojo pa uspeli ohraniti nedotaknjeno. Za Slatino so zadeli Žiga Horvat v 2., Žiga Zver v 5., 50. in 87., Jure Ratnik v 12. in 25., Marcel Mulec v 35., Denis Štefanec v 47. in Mario Saletinger v 73. minuti.

Mladinci do prvih točk v tej sezoni

Slatinski mladinci so v 4. krogu gostili v Radencih ekipo Goričanke iz Rogaševec. Zabeležili so zmago s 3:0. Za zmago sta zadela Marcel Mulec v 32. minuti in Žiga Zver v 71. in 86. minuti.

Minimalni poraz proti Ljutomerju

Slatinski mladinci so v 3. krogu gostovali v Ljutomerju pri ekipi Avto Rajh Ljutomer. Zabeležili so minimalni poraz 1:0. Zadetek so prejeli v 15. minuti srečanja.