Naslednje tekme  

U15
Torek, 15.10., Radenci, 16.00
Slatina - Čarda

U13
Četrtek, 17.10., Murska Sobota, 18.30
Mura 2 - Slatina

U9
Sobota, 19.10. Puconci, 11.00
Turnir

Člani
Sobota, 19.10., Radenci, 15.0
Slatina - Hotiza

   

Zadnje tekme  

U13
Slatina - Križevci 10:0

U15
Bakovci - Slatina 0:1

Člani
Slatina - Dolga vas 3:2

   

Iz Dobrovnika s polnim izkupičkom


(vir: FB stran NK Dobrovnik)

V nedeljo, 16. 9. 2018, so naši člani gostovali v Dobrovniku. Prvi polčas se je končal brez zadetkov, v drugem pa je za zmago Slatinarjev zadel Danijel Frčko in sicer v 55. ter 70. minuti.

4. krog PNL člani, Dobrovnik, 16. 9. 2018 ob 16.00
  

1:2

 

NK Dobrovnik

Radenska Slatina

  Kovač Peter (V)   Hozjan Uroš (V, K)
  Dezso Istvan   Kavaš Denis
  Gjergjek Benjamin (K)   Fišer Matej
  Horvat Manuel   Ajlec Nejc
  Lőrinc Jan   Senčar Mitja
  Meričnjak Benjamin   Penhofer Dominik
  Lutar Simon   Potrč Denis
  Agg Andras   Kolarič Denis
  Meszelics Marko   Govedič Blaž
  Solarič David   Šteiner Rok
  Elek Gergo   Frčko Danijel
       
Rezervni igralci
  Göntér Robert   Kaučič Damijan
  Bogdan Attila    Turk Marko
  Cerovec Kevin    Slekovec Primož
   Horvat David    Tušak Aljaž
      Trajbarič Tomaž
       Ivanič Tilen
      Mulec Marcel
Zadetki
Frčko Danijel 1:0 55. minuta
Frčko Danijel 2:0 70. minuta
Horvat Manuel 2:1 86. minuta
Opominjani
33' Senčar Mitja
34' Gjergjek Benjamin
76' Frčko Danijel
       
Manjave
Menjava 60' Göntér/Meričnjak
Menjava 67' Slekovec/Kolarič
Menjava 73' Kaučič/Penhofer
Menjava  77' Trajbarič/Frčko
Menjava 79' Ivanič/Šteiner
Menjava 83' Bogdan/Meszelics
Menjava 89' Mulec/Govedič

 

   

Himna NK Radenska-Slatina  

   

Lestvica - člani  

POMURSKA NOGOMETNA LIGA
7. ŠD NK Križevci 12
8. Radenska Slatina 12
9. Rakičan

9

10. Goričanka 7
11. Čarda Martjanci 7
12. ŠD Bogojina 7
13. Olimpija Dolga Vas 6
14. Črenšovci 5
   

Lestvica - U15  

        U15 - STAREJŠI DEČKI       
1. Rakičan 15
2. Mura 12
3. Serdica-Goričanka 9
4. Kema Puconci 7
5. Ljutomer 6
6. Čarda Martjanci 6
7. Radenska Slatina 6
8. ŠNK Bakovci 4
9. ŠD NK Križevci 3
10. ŠNK Radgona 0
   

Lestvica - U13  

        U13 B - MLAJŠI DEČKI       
1. Radenska Slatina 13
2. Mura 2 13
3. Tromejnik 11
4. Kema Puconci 9
5. Apače 6
6. Goričanka-Serdica 3
7. ŠNK Radgona 3
8. ŠD NK Križevci 0
   

Pridružite se nam  

   

Sponzorji  

   
© NK Slatina

counters-free.net