Termini treningov  

 
 Pon, Tor, Čet ob 17.00

 
 Pon, Sre, Pet ob 16.00


 Tor, Sre, Pet ob 16.00


 Tor, Sre, Pet ob 17.30


 Pon, Sre, Pet ob 18.00

   

Naslednje tekme  

U7
Sreda, 19.9., Radgona, 16.00
Turnir

U13
Četrtek, 20.9., Radenci, 16.00
Slatina - Beltinci Ižakovci

U11
Sobota, 22.9., Radenci, 10.00
Turnir

Mladinci
Sobota, 22.9., Radenci, 13.00
Slatina - Goričanka

Člani
Sobota, 22.9., Radenci, 16.00
Slatina - Bogojina

   

Zadnje tekme  

U13
Gančani - Slatina 1:0

Mladinci
Ljutomer - Slatina 1:0

Člani
Dobrovnik - Slatina 1:2

   

Člani začeli sezono s porazom

Slatinski člani so v soboto, 25.8. odigrali prvi krog Pomurske nogometne lige v sezoni 2018/19. Nasproti so jim stali igralci NK Rakičana, ki jim je uspelo vzeti skalp domačinov. Slatinarjem so zatresli mrežo kar štiri krat.

1. krog PNL, Radenci, 25. 8. 2018 ob 17.00
  

0:4

 

NK Radenska Slatina

NK Rakičan

  Hozjan Uroš (V)   Klemenčič Damjan (V)
  Turk Marko   Bagari Uroš
  Fišer Matej   Bagari Marko
  Senčar Mitja   Godvajs Rok (K)
  Štelcl Adam   Brunec Dominik
  Ajlec Nejc   Benko Nejc
  Kavaš Denis   Milko Atanas Yanko
  Kavaš Žan   Kopinja Simon
  Kaučič Damijan (K)   Gregor Jure
  Govedič Blaž   Korpič Mišel
  Frčko Daniel   Meolic Žiga
       
Rezervni igralci
  Horvat Andrej (V)   Rajnar Blaž
  Slekovec Primož   Tivadar Patrik
  Čuk Denis   Senčič Jernej
  Lebar Alen    
  Šteiner Rok    
  Trajbarič Tomaž    
   Penhofer Dominik    
Zadetki
Benko Nejc 0:1 31. minuta
Godvajs Rok 0:2 55. minuta
Kopinja Simon 0:3 57. minuta
Benko Nejc 0:4 70. minuta
Opominjani
54' Fišer Matej
77' Turk Marko
Manjave
Menjava 31' Lebar/Kavaš D.
Menjava 60' Šteiner/Štelcl
Menjava 60' Penhofer/Kaučič
Menjava  62'  Rajnar/Kopinja
Menjava 68' Slekovec/Senčar
Menjava 78' Senčič/Benko
Menjava 90' Tivadar/Korpič

 Naslednja tekma Slatinarje čaka v nedeljo, 2. septembra ob 17.00 uri, ko bodo v 2. krogu PNL gostovali pri Čardi iz Martjanec. Vabljeni!

   

Himna NK Radenska-Slatina  

   

Lestvica - člani  

1. Rakičan 10
2. Čarda Martjanci 10
3. Bogojina  7
4. Goričanka 6
5. Radenska Slatina 6
6. Dobrovnik 4
7. Križevci 3
8. Bistrica 0
   

Lestvica - mladinci  

7. Križevci 3
8. Goričanka 3
9. Grad 3
10. Radenska Slatina 0
11. Kema Puconci 0
12. Tromejnik 0
   

Pridružite se nam  

   

Sponzorji  

   
© NK Slatina