Mladinci
Slatina - Tromejnik 12:1

Slatina pokazala dobro predstavo

Fotografija osebe NK Radenska Slatina.

V soboto 24.2.2018 v Slovenski Bistrici, je članska ekipa odigrala svojo 3. prijateljsko tekmo v sklopu priprav na spomladanski del sezone. Z rezultatom 2:2 se je končala tekma proti tretjeligašu NK Pohorje.

Trener Ervin Vidovič je lahko ponovno računal na Ivaniča in Potrča s katerima so člani dobili stabilnost na sredini igrišča. Prvo tekmo za člane ja odigral tudi mladi Marcel Mulec, manjkali pa so Denis Kavaš, David Šajnović, Aljaž Tušak in Sandi Križan.

Prve minute so pripadle nasprotnikom, ki so bili parkrat zelo nevarni, vendar je ostalo pri rezultatu 0:0. Nato so se Slatinarji pobrali in začeli zaigrati konkretneje. Priigrali so si več priložnosti, vendar se rezultat do polčasa ni spreminjal. V drugem polčasu so najprej igralci Pohorja zadeli potem ko je žoga preletela obrambo Slatine in je napadalec prišel iz oči v oči z vratarjem Vajsom. Preko Dušana Vujisića so Slatinarji nato izenačili. Igralci NK Pohorja so znova povedli, po nespretnem izbijanju žoge domače obrambe. Za končnih 2:2 je po podaji Ivaniča iz kota zadel Ajlec. Omeniti velja domačega vratarja ekipe iz Radencev Reneja Vajsa, ki se je nekajkrat izkazal z odličnimi posredovanji.