Člani
Čarda Martjanci - NK Slatina 1:1

Po številnih zapravljenih priložnostih poraz domačih

Fotografija osebe NK Radenska Slatina.

V soboto 20. 10. je v Radencih na ŠRC Slatina potekala tekma med ekipama NK Radenska Slatine in NK Tromejnik. Na koncu so se zmage z rezultatom 0:1 veselili gostujoči igralci.

Tekmo so bolje začeli gostje, ki so si priigrali nekaj lepih priložnosti, vendar se je domači vratar Uroš Hozjan izkazal z odličnimi posredovanji. V 12. minuti so nato igralci Tromejnika povedli, ko je predložek iz strani izkoristil Mitja Botjak in z glavo zadel v daljši kot za 1:0. Po prejetem zadetku so pobudo prevzeli domači. Spremljali smo enosmerni promet na vrata gostov, ampak žal Slatinarjem po številnih zgrešenih priložnostih ni uspelo zadeti. V vratih Tromejnika je blestel Jaka Šafer, ki mu je nekajkrat pri posredovanjih pomagal tudi okvir gola. V drugem polčasu smo spremljali razgibano igro s priložnostmi na obeh straneh, domačim igralcem pa žal ni več uspelo zadeti. Kljub vsemu nas veseli podatek, da se je na igrišče po daljši odsotnosti zaradi poškodbe vrnil Luka Madon. Naslednja tekma nas čaka v Nedeljo 29. 10. ob 14:00, v gosteh pri ekipi NK Turnišče. Vabljeni!

10. krog Radenci, ŠRC Slatina 21.10.2017 ob 15:00 uri