Zadnje tekme

Člani
NK Odranci - NK Slatina 3:2

Ljutomer po preobratu do zmage

V soboto 14. 10. je v Radencih na ŠRC Slatina potekala tekma med ekipama NK Radenska Slatine in NK Avto Rajh Ljutomera. Na koncu so se zmage z rezultatom 2:5 veselili gostje.

Tekmo si je v lepem sončnem vremenu ogledalo približno 160 gledalcev. Pri domačih igralcih je v zvezni vrsti manjkal kaznovani Denis Potrč, zato je moral trener Nejc Domjan na igrišče poslati malo spremenjeno zasedbo. V tekmo so bolje krenili gostje, ki so po nekaj začetnih priložnostih v 14. minuti preko Alena Brumna povedli z 1:0. Slatinarji so dobro odgovorili in začeli več napadati. V 24. minuti se je David Šajnovič znašel na desni strani kazenskega prostora in iz skoraj mrtvega kota s prefinjenim lobom izenačil izid na 1:1. Sledila je enakovredna igra s priložnostmi na obeh straneh. Tik pred zaključkom prvega polčasa pa se je izkazal Žiga Sečko, ki je izkoristil lepo podajo Alena Lebarja ter žogo poslal v skrajni desni zgornji kot gola za vodstvo Slatine z 2:1. V drugem polčasu je sledilo nekaj menjav na eni na in na drugi strani. Bolje so začeli gostje, ki so bili ves čas nevarni. To se jim je izplačalo v 58. minuti, ko je Andrej Lotrič izenačil na 2:2. Ljutomerčani so nadaljevali v enakem ritmu in preko Primoža Paniča, Primoža Munde in Alena Brumna še trikrat zadeli ter se veselili zmage s 5:2. Nasprotniku čestitamo za zmago, nas pa naslednja tekma zopet čaka doma proti ekipi iz Tromejnika, naslednjo soboto ob 15:00, na ŠRC Slatina. Vabljeni!

9. krog Radenci, ŠRC Slatina 14.10.2017 ob 15:30 uri