Termini treningov  

 
 Pon, Tor, Čet ob 17.00

 
 Pon, Sre, Pet ob 16.00


 Tor, Sre, Pet ob 16.00


 Tor, Sre, Pet ob 17.30


 Pon, Sre, Pet ob 18.00

   

Naslednje tekme  

U7
Sreda, 19.9., Radgona, 16.00
Turnir

U13
Četrtek, 20.9., Radenci, 16.00
Slatina - Beltinci Ižakovci

U11
Sobota, 22.9., Radenci, 10.00
Turnir

Mladinci
Sobota, 22.9., Radenci, 13.00
Slatina - Goričanka

Člani
Sobota, 22.9., Radenci, 16.00
Slatina - Bogojina

   

Zadnje tekme  

U13
Gančani - Slatina 1:0

Mladinci
Ljutomer - Slatina 1:0

Člani
Dobrovnik - Slatina 1:2

   

Odločitev padla v prvem polčasu

Slatinarji so v nedeljo, 10.9., v 4. krogu gostovali na Gradu in morali priznati premoč domačinom. Tekma je bila odločena že v 1. polčasu, saj so igralci Grada uspeli kar 5 krat zatresti mrežo naših. Tekma se je končala z rezultatom 6:0.

4. krog Grad, Igrišče pod gradom 10.9.2017 ob 16:30 uri
  

6:0

 

NK Grad

NK Slatina

  Erik Škodnik (V)   Uroš Hozjan (V)
   Nemanja Stošić    Denis Kavaš
   Niko Vrabelj (K)    Martin Budja
   Blaž Krauthaker    Žiga Sečko
   Damir Fujs    Blaž Zemljič
   Dejan Belna    Alen Lebar
   Rok Potočnik    Damijan Kaučič (K)
   Alen Gašperšič    David Šajnovič
   Nino Bernjak    Denis Potrč
   Szabolcs Andrejek    Nejc Ajlec
   Tomo Marič    Luka Ivanič
       
Rezervni igralci
   Jožek Špilak   Sašo Zupančič
   Sašo Ribaš    Marko Turk
   Aleš Lebar    Valentin Avsec
   Nikolas Buček Huber    Rok Šteiner
       Aljaž Tušak
       Miha Šilec
       David Sterniša
       
Zadetki

Szabolcs Andrejek  1:0 11. minuta
Szabolcs Andrejek   2:0 17. minuta
Damir Fujs 3:0 20. minuta
Nemanja Stošić 4:0 41. minuta
Damir Fujs 5:0 44. minuta
Dejan Belan 6:0 57. minuta
       
Dogodki
 22. minuta  Niko Vrabelj
 42. minuta  Denis Potrč
Menjava  46. minuta  Buček Huber / Fujs
Menjava  46. minuta  Tušak Zemljič

Menjava  46. minuta  Šilec / Lebar

Menjava  63. minuta  Šteiner / Kaučič

Menjava  66. minuta  Lebar / Vrabelj
Menjava  72. minuta  Ribaš / Andrejek

 82. minuta  Aljaž Tušak
   

Himna NK Radenska-Slatina  

   

Lestvica - člani  

1. Rakičan 10
2. Čarda Martjanci 10
3. Bogojina  7
4. Goričanka 6
5. Radenska Slatina 6
6. Dobrovnik 4
7. Križevci 3
8. Bistrica 0
   

Lestvica - mladinci  

7. Križevci 3
8. Goričanka 3
9. Grad 3
10. Radenska Slatina 0
11. Kema Puconci 0
12. Tromejnik 0
   

Pridružite se nam  

   

Sponzorji  

   
© NK Slatina