Termini treningov  

 
 Pon, Tor, Čet ob 17.00

 
 Pon, Sre, Pet ob 16.00


 Tor, Sre, Pet ob 16.00


 Tor, Sre, Pet ob 17.30


 Pon, Sre, Pet ob 18.00

   

Naslednje tekme  

U7
Sreda, 19.9., Radgona, 16.00
Turnir

U13
Četrtek, 20.9., Radenci, 16.00
Slatina - Beltinci Ižakovci

U11
Sobota, 22.9., Radenci, 10.00
Turnir

Mladinci
Sobota, 22.9., Radenci, 13.00
Slatina - Goričanka

Člani
Sobota, 22.9., Radenci, 16.00
Slatina - Bogojina

   

Zadnje tekme  

U13
Gančani - Slatina 1:0

Mladinci
Ljutomer - Slatina 1:0

Člani
Dobrovnik - Slatina 1:2

   

Sosedski derbi Radgoni

V soboto, 2.9.2017, se je na ŠRC Slatina odigral odigral sosedski derbi med NK Radensko Slatino in ŠNK Radgono. Tokrat prvič v tretjeligaški konkurenci. Krajšo so tokrat potegnili Slatinarji, saj so morali priznati premoč Radgončanom, ki so slavili z 2:1. Za Radgono je bil 2 krat uspešen Tilen Klobasa, častni zadetek za Slatino je dosegel Miha Šilec.

3. krog Radenci, ŠRC Slatina 2.9.2017 ob 17:00 uri
  

1:2

NK Slatina

ŠNK Radgona

   Uroš Hozjan (K, V)   Dragan Topič (K, V)
   Martin Budja    Alen Klobasa
   Marko Turk    Miha Cvetko
   Alen Lebar    Borut Bračič
   Uroš Pihler    Tilen Klobasa
   Rok Šteiner    Uroš Pörš
   Aljaž Tušak    Mitja Adam
   Miha Šilec    Borut Uhan
   Nejc Ajlec    Aljaž Kocet
   Luka Ivanič    Tilen Pintarič
   Denis Potrč    Tjan Pučko
       
Rezervni igralci
  Rene Vajs (V)    Simon Strajnšak (V)
  Denis Kavaš    Matej Hajdinjak
   Blaž Zemljič    Denis Senekovič
   Žan Kavaš    Kristjan Kolarič
   Valentin Avsec    Marko Horvat
   Primož Slekovec    Denis Kolarič
   David Sterniša    Vid Benjamin Krajnc
       
Zadetki
Tilen Klobasa 0:1 23. minuta

Miha Šilec 1:1 50. minuta
Tilen Klobasa 1:2 74. minuta
       
Dogodki
 19. minuta Borut Bračič
 22. minuta Luka Ivanič
 42. minuta Alen Lebar
Menjava  62. minuta Kolarič D. / Pučko
Menjava  67. minuta Kavaš D. / Lebar
Menjava  72. minuta Senekovič / Cvetko
Menjava  76. minuta Krajnc / Kolarič D.
Menjava  84. minuta Avsec / Šteiner
   

Himna NK Radenska-Slatina  

   

Lestvica - člani  

1. Rakičan 10
2. Čarda Martjanci 10
3. Bogojina  7
4. Goričanka 6
5. Radenska Slatina 6
6. Dobrovnik 4
7. Križevci 3
8. Bistrica 0
   

Lestvica - mladinci  

7. Križevci 3
8. Goričanka 3
9. Grad 3
10. Radenska Slatina 0
11. Kema Puconci 0
12. Tromejnik 0
   

Pridružite se nam  

   

Sponzorji  

   
© NK Slatina