Zadnje tekme

Člani
NK Odranci - NK Slatina 3:2

Poškodbe zahtevale davek od Slatine

V predzadnjem krogu so se Slatinarji odpravili v goste k ŠNK Bakovcem. V prvih 30. minutah tekme so Slatinarji še uspešno kljubovali Bakovčarom. V 30. minuti je domačinom uspelo prvič načeti mrežo slatinskega vratarja Uroša Hozjana. Do konca prvega polčasa so uspeli zadeti še dva krat. Enako hitro jim je uspelo dva krat zadeti v začetk drugega polčasa. Častni zadetek je za Slatino dosegel v 74. minuti Aljaž Tušak. Bakovčari pa so uspeli v izdihljajih tekme zadeti še en krat za končnih 6:1 in s tem zadali Slatini najvišji poraz v tej sezoni.

ŠNK Bakovci - NK Radenska Slatina 6:1 (3:0)