Lušt Beltinci - NK Slatina 9:0

Člani
Čarda Martjanci - NK Slatina 1:1

Zmaga proti najbližjim zasledovalcem

V soboto, 22.4., so v Radencih na ŠRC Slatina gostovali igralci Serdice Kleparstva Šinko. Slatinari so se po remiju v prejšnjem kolu spet vrnili na zmagovalno pot saj so uspeli zmagati z 2:0. Po strelskem postu v prejšnjem krogu, k temu je botrovala tudi poškodba, je spet zadel Alen Lebar. Natančno je meril v 21. minuti. Končni rezultat pa je v 89. minuti postavil Luka Madon, ki pa se je žal v zadnjih sekundah tekme tudi poškodoval. Želimo mu čimprejšnje okrevanje.

NK Radenska Slatina - Serdica Kl. Šinko 2:0 (1:0)