Zadnje tekme

Člani
NK Odranci - NK Slatina 3:2

Slatinski strelci spet razpoloženi

V soboto, 8.4., so v Radencih na ŠRC Slatina gostovali igralci NK Keme iz Puconec. Bolje so začeli gostje saj so zadeli že v 2. minuti. Vendar pa so Slatinari hitro za tem prevzeli vajeti v svoje roke in izenačili, po lepi podaji Podleska je za izenačenje zadel Kavaš v 13. minuti. Le 3 minute za tem je bila Slatina že v vodstvu po zadetku Madona iz 20 metrov. Izzid polčasa (3:1) je v 36. minuti postavil Lebar. V 69. minuti je na 4:1 povišal kapetan Podlesek, v izdihljajih tekme je po hitrem protinapadu Madona in nesebični podaji do Tušaka, ta postavil končni rezultat 5:1.

NK Radenska Slatina - NK Kema Puconci 5:1 (3:1)