Člani
Dobrovnik - Slatina 1:2

Iz Dobrovnika s polnim izkupičkom

(vir: FB stran NK Dobrovnik)

V nedeljo, 16. 9. 2018, so naši člani gostovali v Dobrovniku. Prvi polčas se je končal brez zadetkov, v drugem pa je za zmago Slatinarjev zadel Danijel Frčko in sicer v 55. ter 70. minuti.

Read more...

Člani do prvih točk v Pomurski ligi

V soboto, 8. 9. 2018, je na ŠRC Slatina gostovala ekipa Goričanke iz Rogaševec. Slatinarji so zabeležili prve tri točke v letošnji sezoni, saj so uspeli ohraniti svojo mrežo nedotaknjeno, Goričanki so pa zabili dva gola. Rezultat bi lahko bil tudi veliko višji, saj so si domačini pripravili kar nekaj lepih priložnosti. Zadetke sta dosegla Alen Lebar v 27. minuti in Blaž Govedič v 60. minuti.

Člani z gostovanja sklonjenih glav

V nedeljo, 2. 9. 2018, so naši člani gostovali v Marjancih pri ekipi Čarde. Po hitro prejetem zadetku, zaradi napake v ožji obrambi, so morali vse moči preusmeriti v lovljenje rezultata. Kljub nekaj lepim priložnostim za zadetek in izenačenje, je vratar Čarde uspel ohraniti svojo mrežo nedotaknjeno. V zadnjem napadu prvega polčasa so omačini uspeli povišati rezultat na 2:0, ko so uspeli zadeti po predložku. V drugem polčasu so Slatinarji stavili vse v napad, vendar pa jim še naprej ni uspelo zadeti. Domačini so še tretjič zadeli v zadnjih minutah tekme in s tem razblinili vse upe Slatinarjev.

Člani začeli sezono s porazom

Slatinski člani so v soboto, 25.8. odigrali prvi krog Pomurske nogometne lige v sezoni 2018/19. Nasproti so jim stali igralci NK Rakičana, ki jim je uspelo vzeti skalp domačinov. Slatinarjem so zatresli mrežo kar štiri krat.

Pokalni sosedski derbi Radgoni

V nedeljo, 12. 8. so nači člani odigrali svojo prvo uradno tekmo v sezoni 2018/19. V prvem krogu pokala MNZ MS so se srečali na sosedskem derbiju z ŠNK Radgono. Četa trenerja Marka Fajdige je zapustila igrišče sklonjenih glav saj so slavili Radgončani z 2:1. Za Slatino je zadel Adam Štelcl.

1. turnir za Slatinski pokal

V soboto, 28.7.2018, je na ŠRC Slatina potekal 1. turnir za Slatinski pokal. Na turnirju so nastopile 3 ekipe (NK Ljutomer, NK Veržej in NK Radenska Slatina), ki so odigrale med sabo tekme po sistemu vsaka s vsako, 2 x 30 minut. Na koncu je slavila ekipa Ljutomerja pred Slatino in Veržejem.