Radenci, 16.6. ob 9.00
Radenci open 2018

Zadnje tekme

Člani prekinili črni niz

V soboto 12. 5. je bila v Radencih na sporedu tekma 24. kroga med NK Radenska Slatino in NK Turniščem. Tekma potekala večinoma časa med obema kazenskima prostoroma. V prvem polčasu so si gostje pripravili eno zrelo priložnost, vendar je domači vratar Uroš Hozjan z dobrim posredovanjem preprečil zadetek. V 51. minuti so gostje po napaki ožje obrambe uspeli povesti. Slatinarji so po zadetku začeli z napadalnejšo igro in v 78. minuti je po nesporazumu v obrambi gostov izzid poravnal Dušan Vujisić. V izihljajih tekme je imel David Šajnović priložnost zmago na nogi. Z lepim lobom je že premagal gostujočega vratarja, vendar je slavje preprečila prečka. Tekma se je končala z rezultatom 1:1

Read more...

Brez moči proti Beltincem

V nedeljo, 22. 4. 2018 so Slatinarji gostovali v Beltincih pri trenutno drugo uvrščeni ekipi 3. SNL vzhod, ki ima visoke ambicije za napredovanje v 2. SNL. Domačini so dominirali skozi celotno tekmo, svojo premoč pa so kronali po dobrih dvajstetih minutah iz najstrožje kazni. Le štiri minuta kasnej so vodili že za 2:0. Pred iztekom prvega polčasa jim je uspelo zadeti še tretjič in na odmor so šli s prednostjo treh zadetkov. Tudi v nadaljevanju so prevladovali na igrišču in do konca srečanja so uspeli zadeti še dva krat. Slatinarji kljub porazu ostajajo na dvanajstem mestu prvenstvene lestvice.

Prva zmaga v spomladanskem delu

V soboto 16. 4. je bila v Radencih na sporedu tekma 19. kroga med NK Radenska Slatino in ŠD Bogojino. Slatini je kljub veliko zapravljenih priložnosti uspelo po dolgem času zmagati z 2:1. Za zmago je v 7 in 55 minuti zadel David Šajnović.

Dva različna polčasa Slatine

V nedeljo, 8. 4. 2018 je v Rakičanu potekala tekma 18. kroga 3.SNL vzhod med NK Rakičanom in NK Radensko Slatino. Tekmo so bolje začeli domačini, ki so prevladovali v 1. polčasu. Svojo prevlado so uspeli kronati z zadetkom z 1:0 v 38. minuti. V 2. polčasu so Slatinarji prevzeli vajeti v svoje roke, vendar pa so igralci Rakičana uspeli povišati na 2:0. Slatinarji so si pripravili kar nekaj lepih priložnosti. V 80. minuti je Bojan Klemenčič uspel znižati rezultat na 2:1. Do konca tekme se potem rezultat več ni spremenil.

Za začetek spomladanskega dela točka proti Radgoni

V soboto, 24.3.2018 je v Gornji Radgoni potekala tekma 16. kroga 3.SNL vzhod med ŠNK Radgona in NK Radenska Slatina. Po 90. minutah igre gledalci niso videli golov.

Fotografija osebe Å NK Radgona.

vir: ŠNK Radgona (Facebook stran)

Slatina pokazala dobro predstavo

Fotografija osebe NK Radenska Slatina.

V soboto 24.2.2018 v Slovenski Bistrici, je članska ekipa odigrala svojo 3. prijateljsko tekmo v sklopu priprav na spomladanski del sezone. Z rezultatom 2:2 se je končala tekma proti tretjeligašu NK Pohorje.

Poraz Slatine proti Dobrovcam

V nedeljo, 18. januarja ob 18:00 v Kidričevem, je članska ekipa odigrala 2. prijateljsko tekmo v sklopu priprav na spomladanski del sezone. Igrali so proti ekipi Dobrovce in visoko izgubili s 6:0.